Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Trzebiatów - Oferty sprzedaży nieruchomości

116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

116 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

999 000 zł460 m² 2 171,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica w centrum miasta z dwoma lokalami usługowymi, częścią mieszkalną, piwnicą oraz trzema miejscami parkingowymi. Na nieruchomość składają się: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł225 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 150 m2 znajdujący się w spokojnej, przyjemnej okolicy blisko Trzebiatowa, 8 kilometrów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł22 000 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka inwestycyjna w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Trzebiatów,zachodniopomorskie

1 200 000 zł303 m² 3 960,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 811 m²

Polecamy Państwu halę na sprzedaż położoną w Trzebiatowie z dobrym dojazdem do centrum miasta. Jest to nowo wybudowany obiekt o pow. 303 m2, wysokość 5,5 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka rolna

Trzebiatów,zachodniopomorskie

55 000 zł2 598 m² 21,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Polecamy Państwu działkę rolną w okolicy Trzebiatowa. Nieruchomość o powierzchni 2598 m2 jest o kształcie prostokąta. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł240,70 m² 1 578,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:416 m²

Układ pomieszczeń: budynek został zaprojektowany z wyraźnym podziałem na strefę roboczą oraz mieszkalną: parter strefa usługowa (łącznie ok. 130 m2): pomieszczenie warsztatowe nr 1: 45,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,02 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się w Trzebiatowie przy ul. Lipowej. Mieszkanie położone jest w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł350 m² 2 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:496 m²

Nowa niższa cena nieruchomości. Polecamy Państwu dom wolnostojący w Trzebiatowie przy ul. Mlecznej. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 147 m2, powierzchni użytkowej 299 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł71,07 m² 5 768,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe na obrzeżach Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł198 m² 3 232,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Polecamy Państwu dom wolnostojący jednorodzinny położony w Trzebiatowie. Nieruchomość usytuowana jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 695 m2 w kształcie kwadratu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe w miejscowości Trzebiatów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł198 m² 853,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 198 m 2 , położoną w centrum Trzebiatowa, miasteczku oddalonym tylko 10 kilometrów od miejscowości nadmorskiej Mrzeżyno.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł60,40 m² 6 043,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu nieruchomość położoną w Trzebiatowie przy ul. Głębokiej 7 km od morza Bałtyckiego. Lokal mieszkalny składający się z dwóch poziomów o powierzchni użytkowej 60,40.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 314 m² 21,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki o powierzchni 3314 m2, położonej w spokojnej okolicy w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu ładne mieszkanie 3 pokojowe w Trzebiatowie. Lokal położony jest w bloku 2 klatkowym na 3 piętrze. Mieszkanko jest rozkładowe, liczy sobie 53,88 m2. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Trzebiatów,zachodniopomorskie

73 200 zł1 793 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 1793 m2 w okolicy Trzebiatowa. Nieruchomość znajduję się w kompleksie 11 działek, dla którego to obszaru zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł160 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:877 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, 8 km od morza! Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł929 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł110 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,00 m 2 , usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku w miejscowości Trzebiatów, ,położonej niedaleko od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł163,53 m² 2 929,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, trzebiatów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł57,77 m² 7 529,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Trzebiatów (8 km od morza). Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł553,50 m² 2 256,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:419 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomość w prestiżowej lokalizacji zabudowaną kamienicą o ponadczasowej architekturze w samym sercu Trzebiatowa na Rynku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł180 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż gospodarstwo rolne położone 4 kilometrów jazdy od centrum Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł44 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m 2 , usytuowane na parterze w kamienicy, w mieście Trzebiatów, oddalonego jedyne 10 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł65,21 m² 6 732 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu ofertę nowych mieszkań w Trzebiatowie na nowo -powstającym osiedlu. Osiedle zamknięte, składa się z 23 budynków , w każdym budynku 4 mieszkania dwu i trzy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł95 m² 5 147,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:439 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie jednorodzinnej, zlokalizowany na działce o powierzchni 439m2, w Trzebiatowie. 11 kilometrów od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł9 275 m² 70,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia działki nr 145/2 to 9275 m , wymiary w przybliżeniu to 33,53 x 300 m, dojazd do działki drogą asfaltową, grunty klasy iva,iiib, około 3200m2 to teren pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł3 687 m² 60,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Trzebuszu o powierzchni 3687 m2. Nieruchomość jest oznaczona w studium symbolem rm tereny wiejskich zespołów zabudowy. Teren równy,.

Szczegóły ogłoszenia

488 800 zł7 883 m² 62,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę w okolicy Trzebiatowa. Nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni: 7883 m2 położona przy zabudowie inwestycyjnej. Dostępne media to: prąd, woda (na.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł3 399 m² 11,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka rolna w Lewicach, 7,5 kilometrów od Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Trzebiatów,zachodniopomorskie

100 000 zł113 m² 884,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę położoną w Trzebiatowie. Nieruchomość o powierzchni 113 m2 znajduje się w centrum miasta, miedzy dwiema kamienicami. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

145 200 zł3 630 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową oddaloną od Trzebiatowa około 7 km w stronę nadmorską. Działka położona jest we wsi w spokojnym ale bardzo dobrym położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Trzebiatów,zachodniopomorskie

900 000 zł600 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:192 m²

Szanowni Państwo przedstawiam Wam nieruchomość położoną w Trzebiatowie przy Placu Lipowym. Jest to budynek usługowo-produkcyjno-mieszkalny. Składa się z 3 kondygnacji nadziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

861 000 zł566 m² 1 521,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:874 m²

Prezentujemy Państwu do kupna zabytkowy spichlerz położony w Trzebiatowie nieopodal głównej ulicy miasta Drugiego Pułku Ułanów , przy Placu Lipowym. Budynek został wybudowany w 1850 r.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

 

 

Trzebiatów,zachodniopomorskie

450 000 zł125 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom z osobną kawalerką i ogródkiem w Trzebiatowie gotowy do zamieszkania! Jeśli marzysz o miejscu, które od pierwszego wejrzenia daje poczucie spokoju, bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

700 000 zł318 m² 2 200,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Dom nad morzem. Zamieszkaj na spokojnym, bezpiecznym osiedlu nad morzem, na obrzeżach spokojnego zabytkowego miasteczka - wygodnie pracuj we własnym biurze, przyjmując przyjaciół w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

525 000 zł4 397 m² 119,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłowo - mieszkalną w miejscowości Trzebiatów o powierzchni 4397 m2 w kształcie nieregularnym. Działka 4397 m2 - 525 000 zł Działka 4006 m2 - 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

799 999 zł32 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta bezpośrednia - Cena netto - dotyczy apartamentu oraz miejsca w garażu podziemnym blisko windy. (osobne księgi wieczyste). Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kołobrzeska

Trzebiatów,zachodniopomorskie

570 000 zł125 m² 4 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Trzebiatów,zachodniopomorskie

1 200 000 zł49 m² 24 316,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż lokal apartamentowy trzypokojowy w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim widokiem na las nadmorski i wydmy w stanie deweloperskim z prawem cesji. Resort.